04.09.17

MARRY, KISS, CLIFF TAG (#2)

A máme tady pokračování... Ani nevíte, jakou mám chuť vymyslet tag na stejný princip, ale s ženskými postavami. Jen jsem ještě nepřišla na to, jaký třetí "titul" vymyslet... Třeba to časem doladím.:)


1.KOLO:
(Olly - Všechno, úplně všechno, Wesley - Archiv, Maxon - série: Selekce)

Tady jsem měla jasno poměrně rychle.
Maxon je pro mě velmi nezajímavou osobou. Nejspíš bychom si ani neměli o čem povídat. Takže jeho bych shodila.
Pak zde máme podporujícího a veselého Wesleyho. Ano, dokáže vás nakazit skvělou náladou a utahovat si z maličkostí, ale pro mě by byl pouze osobou, kterou bych políbila. Jako kamarád by určitě byl lepší volbou.
Kdežto Olly! Do toho jsem se zakoukala hned po jeho skvělém vtipu s bábovkou a věřte mi, neodmilovala jsem se! Klidně bych si ho i vzala!


2. KOLO:
(Caden - série: Nevítaní, Harry Potter - série: Harry Potter, Morfeus - série: Šepotání)

Opět mi jedna z postav ani trochu nepřirostla k srdci. V každé chvíli jsem jí chtěla zaškrtit a to nemusela kolikrát ani promluvit. Ano, mluvím o Morfeovi, kterého bych bez rozmyslu shodila.
Naopak Harry je opravdový kamarád, který by se obětoval za své přátele a nejlépe za celý svět. Jenže co s takovým manželem, když byste o něj měli akorát strach? Takže Harryho bych políbila a nesmírně si to užila!
Pak zde máme Cadena... Neříkám, že bych si ho chtěla vzít, ale ze všech je asi nejlepší volbou a někdo to být musí. Je oddaný, to ano. Ale nejspíš bychom se stejně asi brzo rozvedli...

3. KOLO:
(Peregrin - série: Nebe, Thorne - série: Měsíční kroniky, Ron Weasley - série: Harry Potter)

Jak si poradit s tímhle zapeklitým losováním? Dalo mi to zabrat... Nakonec jsem se ale rozhodla.
Peregrin je sice oddaný svému kmeni a je rozeným vůdcem, ale mám pocit, že i přes přečtení celé série knih, ho pořádně ještě neznám. Takže shodit...
Naopak Ron Weasley je u lidí většinou v povědomí pouze jako kamarád Harryho Pottera, ale pro mě je mnohem víc. Když Harry nastoupil do Bradavic byl to právě Ron, kdo mu pomáhal pochopit veškeré zákonitosti světa kouzelníků! Je to hodný kluk, tak proč by si neměl zasloužit pusu? Možná by to byla kapka jeho štěstí...
A zbyl nám Thorne, zlodějíček se srdcem na správným místě! Myslím, že bychom se spolu rozhodně nenudili - i když je pravda, že nevím, kde bychom nakonec skončili. Vzala bych si ho, určitě by to bylo dobrodružství.:)

4. KOLO:
(Simon - série: Nástroje smrti, Roger - Amy&Roger: Na cestě, Evan Walker - Pátá vlna)

Nemůžu říct, že bych se dokázala rozhodnout během chvíle. Všechny tyto postavy mám opravdu ze srdce ráda, ale nějak to rozseknout musím. Tak jdeme na to!
Simon pro mě byl vždy dobrým přítelem Clary a zároveň děsným smolařem, který nakonec pocítil i štěstí. Ne že bych tě neměla ráda, ale někdo to být musí. Shozen!
A teď něco z jiného světa - máme tady mimozemšťana Evana, který se přidá na stranu lidí. Skvělý tah! Sice bys mě nejspíš zachránil a já bych ti byla vděčná, ale celý život bych s tebou strávit nechtěla. Takže pouze polibek, ale za to pořádný!
A mým favoritem pro tohle kolo se stal Roger! Pokud by mě vzal na road trip po Americe, ale klidně i jiný, vzala bych si ho. Hrála bych s ním deset otázek a byla prostě dokonale šťastná.

5. KOLO:
(Newt - série: Labyrint, Partridge - série: Čistý, Kai - série: Měsíční kroniky)

Další kolo, které se na první pohled jevilo snadně, ale nakonec nebylo snadné ani trochu...
Císař Kai je pro mě snadno zmanipulovatelnou osobou a to není dobré. Ne že bych ho neměla ráda, ale je z těchto postav nejslabší. Omlouvám se, shodit.
Naopak Partridge si šel pořád za svým a nezalekl se naprosto ničeho. Možná bych ho políbila, kdyby se pro mě do Dómu vrátil.
Naprostou jedničkou je pro mě v tomto kole Newt! Akorát nevím, jak dlouho bychom spolu byli šťastní. Takže ano, vzala bych si ho. Vydrželo by to? Nemyslím si... 


Jak byste se rozhodovali vy? :) Napište mi do komentářů...

Žádné komentáře:

Okomentovat