29.10.17

ŘÍJEN 2017

(zdroj obrázku zde)

ŘÍJEN 2017

Také milujete sváteční slevy v knihkupectví, ve kterém jste stálým zákazníkem? Vůbec se Vám nedivím, protože já také! Právě díky téhle slevě jsem si mohla dovolit koupit několik krásných nových knih do své knihovničky. Tak se na ně se mnou pojďte podívat, ráda Vám je ukážu... :)

KNIHY, KTERÉ JSEM SI KOUPILA:
1) MARTIN BEČAN - Kaziměsti
2) SEBASTIEN DE CASTELL - Divotvůrce
3) FRANCES HARDINGE - Strom lží
4) JAY ASHER - Třináctkrát proto
5) CLAUDIA GRAY - Tisíc kousků tebe

KNIHY, KTERÉ JSEM DOSTALA DAREM:
žádné

KNIHY, KTERÉ JSEM SI PŮJČILA:
žádné

KNIHY, KTERÉ JSEM DOSTALA KE ZRECENZOVÁNÍ:
žádné

KRÁTKÝ POHLED NA KAŽDOU Z TĚCHTO KNIH :)

1) MARTIN BEČAN - Kaziměsti

CO MĚ LÁKÁ NA TÉTO KNIZE: Je to kniha od českého autora, což už samo o sobě mluví za všechno! A tak nějak jsem se nechala unést názorem většiny, kteří už tuhle knihu četli. Tak snad mě nezklame... :)2) SEBASTIEN DE CASTELL - Divotvůrce

CO MĚ LÁKÁ NA TÉTO KNIZE: Kouzla a magie jsou skvělá věc! A ještě skvělejší určitě je, když jí někdo vloží do příběhu. Vezměte si třeba Harryho Pottera. Tyhle kouzla budou asi spíše triky, ale i tak doufám, že příběh bude stát za to!


3) FRANCES HARDINGE - Strom lží

CO MĚ LÁKÁ NA TÉTO KNIZE: Kniha má velmi zajímavé téma. Jsem opravdu zvědavá, jak je uchopené v příběhu a co odhalí Strom lží mně! Těším se na ní opravdu moc!
4) JAY ASHER - Třináctkrát proto

CO MĚ LÁKÁ NA TÉTO KNIZE: Rozhodně téma knihy! Zajímá mě, co za nahrávku Clay vlastně poslouchá a jak s ním souvisí. Navíc bych chtěla poznat Hannah.
5) CLAUDIA GRAY - Tisíc kousků tebe
CO MĚ LÁKÁ NA TÉTO KNIZE: Neříkejte mi, že jste nikdy nepřemýšleli o tom, jaké by to asi bylo, kdybychom znali své další alternativní životy v jiných dimenzích! Já ano! A vrtá mi to hlavou neustále! Tak snad mě tahle kniha nezklame a příběh bude stát za to!


Které knihy udělaly radost v tomto měsíci vám? :)

Mějte se krásně...
Vaše Misha:)

Žádné komentáře:

Okomentovat