28.11.17

LISTOPAD 2017

(zdroj obrázku zde)

LISTOPAD 2017

Řekla bych, že v tomto měsíci jsem se s knihami docela rozšoupla. Ano, pořád si říkám, že je potřeba šetřit na dárky k Vánocům, atd., ale tak nějak mi to v knihkupectví potom nedá a odnáším si hromady knih. Navíc venku je pěkně ošklivě dá se říct, že celý měsíc, a tak se vyplatí mít doma v knihovničce několik nových nepřečtených kousků - hlavně mi neříkejte, že si nevybíráte, co číst, s chutí a podle nálady... :) Tak to totiž mám já!


KNIHY, KTERÉ JSEM SI KOUPILA:
1) JOELLE CHARBONNEAU - Odveta
2) A. J. FINN - Žena v okně
3) KAREN M. McMANUSOVÁ - Jeden z nás lže
4) MARISSA MEYEROVÁ - Hvězdy nad hlavou
5) CATHERINE RIDEROVÁ - Polibek v New Yorku: Zimní romance
6) AMIE KAUFMAN, JAY KRISTOFF - Gemina

KNIHY, KTERÉ JSEM DOSTALA DAREM:
žádné

KNIHY, KTERÉ JSEM SI PŮJČILA:
žádné

KNIHY, KTERÉ JSEM DOSTALA KE ZRECENZOVÁNÍ:
žádné

KRÁTKÝ POHLED NA KAŽDOU Z TĚCHTO KNIH:

1) JOELLE CHARBONNEAU - Odveta
CO MĚ LÁKÁ NA TÉTO KNIZE: Četla jsem všechny předchozí díly této série, tak proč ji nezavršit posledním dílem? Navíc jsem tak trochu zvědavá, jak autorka příběh rozvine dál. Nechám se překvapit...2) A. J. FINN - Žena v okněCO MĚ LÁKÁ NA TÉTO KNIZE: V poslední době dost ráda čtu temnější příběhy plné napětí (proč by taky ne, když je venku tak ošklivé počasí). Proto se hodně těším na tenhle příběh. Říká se, že je velmi podobný Dívce ve vlaku a ta se mi moc líbila, i když tenhle žánr obvykle moc nevyhledávám. Tak jsem zvědavá, zda si i u téhle knihy okoušu všechny své nehty a budu s nervozitou a strachem očekávat rozuzlení příběhu. Tak uvidíme, jak mě kniha překvapí. :)


3) KAREN M. McMANUSOVÁ - Jeden z nás lžeCO MĚ LÁKÁ NA TÉTO KNIZE: YA thriller? Proč ne! Seznam mrtvých mě bavil a i velmi překvapil, tak proč nesáhnout po tomhle příběhu. Láká mě hlavně to napětí a rozuzlení příběhu. Pokud si přečtete poslední větu v názoru na knihu napsaném na její zadní straně (cituji: Kdo sakra zabil Simona?), určitě vás příběh také zláká... Snad bude stát za to!


4) MARISSA MEYEROVÁ - Hvězdy nad hlavou
CO MĚ LÁKÁ NA TÉTO KNIZE: Měsíční kroniky jsou mou srdcovkou, ale přesto všechno jsem koupi téhle knihy dlouho odkládala (možná je to tím, že na povídky moc nejsem). Ale na druhou stranu mě velmi zajímá, jak to bylo se Selene a ostatními. Proto jsem po téhle knize nakonec sáhla. A ano, nebudu vám lhát, chtěla jsem mít tuhle sérii se vším všudy!
5) CATHERINE RIDEROVÁ - Polibek v New Yorku: Zimní romance

CO MĚ LÁKÁ NA TÉTO KNIZE: O adventním čase ráda čtu hlavně knihy s Vánoční tematikou a stejně tak sleduji hlavně Vánoční filmy. Proto mě tahle kniha láká, protože se těším zase na nějaký nový Vánoční příběh, který mi dokáže přinést zase trochu těch Vánočních zázraků, které prostě dělají Vánoční čas krásným a dokonalým!


6) AMIE KAUFMAN, JAY KRISTOFF - Gemina
CO MĚ LÁKÁ NA TÉTO KNIZE: Četli jste první díl této knihy? Pokud ano, tak mě jistě chápete! Pokud ne, tak byste měli! Už jenom pro její dokonalé grafické ztvárnění, na které se velmi těším, protože třeba přinese zase trochu jiného. Opět mě láká domýšlení si detailů příběhu, protože je opět složen spíše ze záznamů. A navíc ta obálka je opět absolutním skvostem!Které knihy jste si pořídili v tomto měsíci vy? :) A na které jste se vrhli hned?

Mějte se krásně...:)
Vaše Misha:)6 komentářů:

 1. Na Jeden z nás lže jsem už stihla napsat recenzi, podle mě skvělá kniha :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já už jí mám přečtenou, ale jsem docela líná teďka psát recenze :D

   Vymazat
 2. moc hezky vyber, Gemina mi zrovna dneska prisla :-D

  OdpovědětVymazat
 3. Geminu závidím. :)
  Odvetu už mám doma a těším se na ní. ♥

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem na Odvetu docela zvědavá, protože druhý díl mě jaksi zklamal... :(

   Vymazat