20.08.17

ČTECÍ VÝZVA (#16)


Určitě máte také někdy tu náladu, kdy vkročíte do knihkupectví s tím, že si chcete udělat radost, ale chcete výběr knihy spíše nechat osudu. Takové dny zbožňuju, protože většinou beru knihu podle názvu či přečtení kousku příběhu z prostředka knihy. A přesně takhle jsem si vybrala dnešní knihu - žádná anotace, ani naladění z ohlasů čtenářů. Pěkně podle obálky, názvu a právě přečtení kousku příběhu z prostředka knihy. Která kniha je tedy pro mě v tomto tématu/netématu ta pravá? Pojďme se na ni spolu podívat...:)

VICTORIA SCHWABOVÁ - Archiv
Anotaci jsem si přečetla až po přečtení celého příběhu a musím říct, že jsem vedle rozhodně nesáhla :). Upozorňuji, že většinou hledám podle názvu, atd. jen ve svých oblíbených žánrech (každý určitě víte, jak je vaše knihkupectví, atd. rozdělené a kde najdete své oblíbené žánry).

PROČ ZROVNA TAHLE KNIHA?
To je jednoduché - líbila se mi obálka a její název a několik let zpátky jsem o ní trochu slyšela, ale to už bylo dávno zapomenuté. Tahle kniha mě prostě zaujala a tak jsem si ji koupila. A myslím, že špatně jsem rozhodně neudělala.

Vybíráte si knihy někdy také tímhle způsobem? Trefíte se do svého vkusu či nálady? Já většinou ano a kniha mě většinou překvapí a málokdy zklame, protože po přečtení recenze či ohlasů od jiných čtenářů bych si ji třeba nikdy nekoupila (někdy se s těmi mými prostě neshodují, vždyť to znáte)...

Celá výzva k přečtení a přehled jejího průběhu k nakouknutí zde: klikŽádné komentáře:

Okomentovat