08.01.18

PROSINEC 2017

(zdroj obrázku zde)

PROSINEC 2017

Prosinec je vánočním měsícem, ve kterém si moc knih nikdy sama nekoupím (občas ale neodolám a při koupi knihy mé kamarádce/rodině, si koupím i knihu sama pro sebe - letos tomu bylo úplně stejně). Většinou spíše čekám na knižní dárky od Ježíška a musím říct, že vždycky stojí za to! :)

KNIHY, KTERÉ JSEM SI KOUPILA:
1) PETRA STEHLÍKOVÁ - Naslouchač

KNIHY, KTERÉ JSEM DOSTALA DAREM:
2) PETRA STEHLÍKOVÁ - Faja
2) PAVEL BAREŠ - Projekt Kronos
3) JUDITH RUMELT - Paní půlnoci
4) CASSANDRA CLARE - Mechanická princezna

KNIHY, KTERÉ JSEM SI PŮJČILA:
žádné

KNIHY, KTERÉ JSEM DOSTALA KE ZRECENZOVÁNÍ:
žádné


KRÁTKÝ POHLED NA KAŽDOU Z TĚCHTO KNIH:

1) PETRA STEHLÍKOVÁ - Naslouchač
CO MĚ LÁKÁ NA TÉTO KNIZE: Je to 71. nejlépe hodnocená kniha na Databázi knih, to už o něčem vypovídá. Navíc hodně čtenářů říkalo, že je skvělá, tak proto láká i mě!
2) PETRA STEHLÍKOVÁ - Faja

CO MĚ LÁKÁ NA TÉTO KNIZE: Je druhým dílem série Naslouchač, láká mě ze stejného důvodu, jako její předchůdkyně - navíc je prý ještě lepší!
3) PAVEL BAREŠ - Projekt Kronos


CO MĚ LÁKÁ NA TÉTO KNIZE: Kniha od českého autora? Proč ne! Navíc se zajímavým námětem - jsem velmi zvědavá, jak je uchopeno!4) JUDITH RUMELT - Paní půlnoci

CO MĚ LÁKÁ NA TÉTO KNIZE: Knihy Cassandry Clareové mám ráda! Svět Lovců stínů mě nepřestává fascinovat, tak se těším i na tento příběh!
5) CASSANDRA CLARE - Mechanická princezna

CO MĚ LÁKÁ NA TÉTO KNIZE: Je závěrečným dílem své série, kterou jsem tak nějak stále odkládala, přitom má něco do sebe! Nevím, asi mi chybí Clary a spol. Každopádně láká mě hodně konec, jsem zvědavá, jak to celé vlastně dopadne.

Fotku všech knih pohromadě bohužel poskytnout nemohu, protože během stěhování vzniklo několik obrovských tašek plných knih, ve kterých žádný systém nemám... Bohužel...

Které knižní dárky nadělil Ježíšek Vám? :)

Mějte se krásně. Vaše Misha:)

3 komentáře:

 1. Dobrý výběr! Na tituly Petry Stehlíkové se chystám taky - Naslouchač a Faja mě k sobě přitahují víc a víc. Projekt Kronos mám doma, ale prozatím nebyl čas se do něj pustit. Jsem zvědavá, co na knihu řekneš, u tohoto titulu se názory poněkud rozcházejí. No, krásná sbírka knih. Užij si čtení! :o)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, uvidíme! Někdy mě čeští autoři zklamou, ale snad tahle kniha nebude tím případem :).

   Vymazat
 2. Krásné novinky, Projekt Kronos mě také začal lákat :)

  OdpovědětVymazat